I w pełni korzystaj ze strony Ekonomii Solidarności!

Hasło:

» Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj

Ekonomia Solidarności

Projekt „Ekonomia Solidarności” w półroczniku „Ekonomia Społeczna”

18 lutego 2014

W najnowszym wydaniu półrocznika „Ekonomia Społeczna” można przeczytać artykuł o projekcie „Ekonomia Solidarności”. Jej autorem jest Anna Karcz, pomysłodawczyni i koordynatorka projektu. Zapraszamy do lektury!

Półrocznik jest dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej: www.ekonomiaspoleczna.msap.pl, zakładka Półrocznik Ekonomia Społeczna.

Półrocznik można również pobrać TUTAJ.

Zobacz archiwum wiadomości

CO: Ekonomia Solidarności to projekt edukacyjny z zakresu ekonomii społecznej. Obejmuje cykl szkoleń, warsztatów i zajęć praktycznych.

CEL: Jego głównym celem jest nauka, promowanie i upowszechnianie idei oraz mechanizmów przedsiębiorczości społecznej.

DO KOGO: Projekt kierujemy do członków organizacji pozarządowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa pomorskiego.

KIEDY: Ekonomia Solidarności potrwa od października 2012 roku do września 2013 roku.

organizator:
projekt dofinansowany ze środków programu operacyjnego fundusz inicjatyw obywatelskich
projekt: bangbangdesign.pl | dev: fry.li
Czym jest ekonomia społeczna